Детальніше про наші перемоги  читайте у FACEBOOK

ВІТАЄМО!!!

Лісничу Наталію Валеріївну , учителя української мови та літератури, за зайняте ІІІ місце у відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018" у номінації "Українська мова й література". Бажаємо успіхів у третьому (заключному) етапі!

Грицай Людмилу Василівну за зайняте 4 місце у Всеукраїнському конкурсі "Вчитель року 2017" в номінації біологія

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Щуклін Єлизавету, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце в Обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт членів Малої Академії Науки України. Вітаємо з перемогою вчителя історії Велику Тетяну Петрівну.

ВІТАЄМО!
Харламову Дар'ю, ученицю 10 класу, переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

Кий Анну, ученицю 10 класу, за зайняте ІV місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури!