Наш ліцей-інтернат

ВІЗИТКА ЗАКЛАДУ освіти

Межівський аграрний ліцей-інтернат Межівської селищної ради                     Синельниківського району Дніпропетровської області

/uploads/editor/1996/92890/sitepage_7/files/licey_.ppt

З різних шкіл усі ми прибули,

І тепер вчимося ми в ліцеї,

А ще впевнено усім іти

У життя і до мети своєї.

І щоб кожен у житті наш крок

Плідним був, а ще добром іскрився,

Пізнаєм нове, а наш урок

Неповторним дивом нам відкрився.

Тільки в співдружності,

Тільки родиною

Ми досягнемо вершини пізнання.

Хай квітне над моєю Україною

Сад із добра, любові і знання.

Щиро вірим ми у майбуття.

І, звичайно, настрій наш на злеті

І вже скоро сходами життя

Пройдем перші університети.

У ліцеї і добро й любов,

Він наш дім і наша він родина

Тож хай квітне радість знов і знов

В ім’я щастя, у ім’я людини.

Наші пріоритети:

1. Створити умови для ефективного функціонування ліцею-інтернату як цілісної соціально-педагогічної системи всіх учасників навчально-виховного процесу (вчителів, учнів, їх батьків, робітників інших навчальних і громадських закладів), спрямованих на реалізацію цілей  розвитку особистості учня: організаційно-педагогічних, науково-методичних, морально-психологічних, матеріально-технічних умов, інформаційного забезпечення.
2. Забезпечити досягнення кожним учнем рівня освіченості, що забезпечує подальший розвиток особистості і можливість продовження освіти відповідно до потенціалу школяра.
3. Забезпечити направленість діяльності ліцею-інтернату на досягнення педагогічних результатів, що відповідають меті розвитку особистості і сучасним соціальним вимогам на основі вдосконалення керівництва ліцею-інтернату, як соціально-педагогічною системою.
4. Сформувати у підлітків фундамент освіти і виховання, необхідний для продовження освіти і повноцінного включення в соціальне життя із врахуванням індивідуальних особливостей ліцеїстів.
5. Забезпечити особистісний розвиток і професійне самовизначення старших учнів на основі врахування їх інтересів, здібностей і можливостей в умовах збагаченого середовища ліцею-інтернату.
6. Забезпечити досягнення кожним учнем рівня освіти, що відповідає потенціалу, забезпечує подальший розвиток особистості, можливість продовження освіти у вищих навчальних закладах.
7. Сформувати  систему моральних цінностей, орієнтацію ліцею-інтернату на досягнення особистого блага тісно пов”язаним з благом в цілому.
8. Забезпечити умови індивідуального розвитку, врахування особистих досягнень учнів, стимулювання їх творчої активності, найбільш повної самореалізації в житті.
9. Забезпечити фізичне, психологічне, соціальне, моральне становлення особистості учнів, стійке засвоєння базових знань і вмінь.
10. Забезпечити закріплення здоров”я (фізичного та психологічного), соціальний захист ліцеїстів.