Співпраця з ДДАЕУ

Інститут довузівської підготовки створено в жовтні 2006 року на базі підготовчого відділення шляхом його реорганізації. Підготовка абітурієнтів до складання випускних іспитів в школі, зовнішнього незалежного оцінювання знань для вступу у вищі навчальні заклади України та навчання на перших курсах ДДАЕУ здійснюється такими структурними підрозділами Інституту: – філіями підготовчого відділення за місцем проживання учнів; – базовими навчальними закладами ДДАЕУ за місцем проживання учнів; – шестимісячними підготовчими курсами для старшокласників;
Слухачі вивчають українську мову та літературу, математику, біологію, хімію, фізику. Навчальні програми розраховані на 150 годин. До роботи у структурних підрозділах Інституту довузівської підготовки залучені кращі викладачі Університету. При цьому враховується інтелектуальні та творчі можливості, досвід і професійний рівень викладачів. Заняття зі слухачами проводять понад 50 викладачів, серед яких 45% кандидатів наук, доцентів, 50% - старших викладачів. Профорієнтаційна та інформаційно-рекламна робота проводиться з учнями всіх шкіл Дніпропетровської області.
Методична робота проводиться з учнями 16 шкіл:- НВК "Межівська ЗШ І-ІІ ступенів -  аграрний ліцей-інтернат" (смт. Межова);- Олександрівський ліцей (Дніпропетровський район);- Покровське ВПУ-75 (смт. Покровське);- Олексіївська СЗШ (Нікопольський район);- Солонянська СЗШ №1;- Томаківська СЗШ №1;- Верхньодніпровська СЗШ №1;- Новопокровська гімназія-інтернат (Солонянський район);- Майська СЗШ (Синельниковський район, АТЗТ "Агро-Союз");- Знаменівська СЗШ №1 (Новомосковський район);- Апостолівська СЗШ №1;- Новомиколаївська СЗШ №1 (Верхньодніпровський район);- СЗШ № 54, № 85, № 110 та № 101 міста Дніпра.
При вступі в ДДАЕУ слухачі системи довузівської підготовки мають переваги, як професійно орієнтовані абітурієнти. Абітурієнтам, які поступають на інженерно-технічні спеціальності (процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва; гідротехніка (водні ресурси); харчові технології та інженерія; екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування), до загальної рейтингової оцінки атестату і результатів ЗНО додається до 20 балів.
З питань профорієнтаційної роботи і довузівської підготовки звертатись в деканат Інституту довузівської підготовки ДДАЕУ за адресою: м. Дніпро, пр. Гагаріна, 95, Коледж електрифікації ДДАЕУ, кім.227,телефон: (056) 713-51-67, моб.тел. (097) 308-68-35. Директор інституту довузівської підготовки Мельниченко Василь Іванович
Детальніше за посиланням: